O nas

Archidom Konstrukcje Budowlane Maciej Zawada jest intensywnie rozwijającą się firmą projektowo-doradczą projektującą i realizującą inwestycje przemysłowe, obiekty budownictwa ogólnego, a także ochrony środowiska.

Firma powstała w 2008 roku skupiając zespół doświadczonych projektantów, rzeczoznawców budowlanych, a także młodą kadrę inżynierską. Współpracujemy wyższymi uczelniami technicznymi i najlepszą kadrą akademicką.

Profesjonalizm, wprowadzone nowoczesne narzędzia i metody projektowania (BIM), doświadczenie zawodowe oraz solidne podstawy teoretyczne pozwalają nam projektować i w pełni optymalizować nawet najbardziej złożone konstrukcje. Dzięki temu macie Państwo pewność, że dostarczana przez nas dokumentacja projektowa i świadczone usługi są najwyższej jakości.

Dewizą firmy jest dostarczenie Klientom produktów nowoczesnych, ekonomicznych, bezpiecznych i najwyższej jakości, gwarantujących optymalne wykorzystanie środków i czerpanie jak najwyższych korzyści z inwestycji budowlanej.

Podczas dotychczasowej działalności firmy, zaprojektowaliśmy wiele stalowych, żelbetowych i drewnianych konstrukcji inżynierskich w Polsce i za granicą, m.in.: