Oferta

Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie wszelkiego rodzaju konstrukcji budowlanych. Jako podwykonawcy branży konstrukcyjnej współpracujemy z biurami architektonicznymi i instalacyjnymi w kraju, oraz za granicą. Kompleksowo realizujemy projekty konstrukcji budynków mieszkalnych, halowych (magazyny i centra handlowe), budynków i konstrukcji przemysłowych oraz obiektów inżynierskich. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych, a także wszelkich możliwych hybrydach tych konstrukcji.

Usługi nasze kierujemy również do Generalnych Wykonawców realizujących inwestycję w formie „zaprojektuj i wybuduj”. Oferujemy im wykonanie projektów wykonawczych konstrukcji na podstawie dostarczonego projektu budowlanego, sporządzenie projektów budowlanych do pozwolenia na budowę, sporządzenie opinii technicznych i doradztwo techniczne.

Klientom Indywidualnym, tj. osobom prywatnym, firmom, jak również jednostkom samorządu terytorialnego, oferujemy usługi projektowo-doradcze. Nasza firma specjalizuje się w opracowywaniu projektów wielobranżowych od koncepcji po projekt wykonawczy.

Zrozumienie wymagań naszych Klientów, a także duże doświadczenie w organizacji procesu inwestycyjnego, stanowią główne atuty firmy Archidom. Nasza kompleksowa oferta obejmuje organizację prac przedprojektowych, opracowanie projektu koncepcyjnego, budowlanego i wykonawczego, a także przygotowanie dokumentacji do oddania obiektu do użytkowania.

Projekty wykonawcze

Opracowujemy projekty wykonawcze konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych jak również…

Projekty warsztatowe konstrukcji stalowych

Na podstawie dokumentacji budowlanej lub wykonawczej opracowujemy szczegółowe projekty…

ARCHIDOM Konstrukcje Budowlane Maciej Zawada

Siedziba firmy:
Tyniec Mały, ul. Słoneczna 8,
55-040 Kobierzyce
NIP: 997-001-41-31

Biuro projektowe:
Powstańców Śląskich 114
(I piętro, lokale usługowe)
53-333 Wrocław
tel.: +48 71 368 88 75
mobile: +48 505 060 378
e-mail: biuro@archidom.net.pl
FB: www.facebook.com/archidom.kb
Skype:  archiom-kb
2677070

Projekty budowlane

Opracowujemy projekty budowlane branży konstrukcyjnej stanowiące część całego projektu…

Nadzory budowlane

Nasz główny profil działalności uzupełniamy usługami w zakresie prowadzenia i nadzorowania realizacji inwestycji budowlanych.

Oceny i ekspertyzy techniczne

Wykonujemy oceny i ekspertyzy techniczne pojedynczych elementów budynków i budowli…

Doradztwo techniczne i inne

Zajmujemy się także doradztwem w zakresie wyboru materiałów, rozwiązań technicznych…