Biurowiec firmy Elektroserwis Sp. z. o.o.

DANE TECHNICZNE I OPIS

Inwestor:
Elektroserwis Sp z o.o.
ul. Robotnicza 40
53-608 Wrocław

Czas realizacji:  2006-2008

Dodatkowe dane techniczne:

  • Powierzchnia zabudowy: 795.60 m2
  • Powierzchnia użytkowa: 1011.45 m2
  • Wysokość budynku: 8.00 m
  • Nachylenie dachu: dach płaski
  • Zakres prac projektowych: projekt budowlany wielobranżowy, projekt wykonawczy wielobranżowy, nadzór autorski, odbiory budynku budynku.

Budynek biurowo-handlowo-magazynowy, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony przeznaczony na siedzibę firmy z zapleczem magazynowym i częścią wystawienniczo-handlową. Budynek powstał z przebudowy hali produkcyjnej jednokondygnacyjnej i dobudowanych warsztatów i magazynów. Hala produkcyjna została przedzielona stalowo-żelbetowym stropem monolitycznym. Dzięki temu powstały dwie kondygnacje o wysokościach użytkowych 2.90 m i 3.00 m. Niższe części jednokondygnacyjne będące kiedyś magazynami i warsztatami przerobiono na magazyny i biura.

W budynku wykonano dodatkowe otwory okienne na parterze i piętrze, elewacje od strony ulicy obłożono cegłą klinkierową a od podwórza wykonano tynki mineralne na ociepleniu ze styropianu. Wykonano nowe posadzki na parterze i piętrze, wykonano podział hali ściankami z pustaków gazobetonowych. Całość budynku przykryto nowym dachem z blachy trapezowej.

ZLECAJĄCY

Elektroserwis Sp z o.o.
ul. Robotnicza 40
53-608 Wrocław

LOKALIZACJA

Wrocław, ul. Robotnicza 40

Inne realizacje budynków użyteczności publicznej